Jumti

Pieejamās jumta seguma krāsas


DECCOREY

1. Zemāks metāla profila vilnis, kas jumtam piešķir elegantu izskatu.

2. Racionāla izvēle – lielāks sedzošais loksnes platums – 1130mm.

3. Ekonomiska montāža – mazāk izmaksu latojumam – latojuma solis 400mm.

4. Izgatavots no tērauda ar Poliestera pārklājumu, ir 30 gadu tehniskā izpildījuma garantija un 10 gadu estētiskā izpildījuma garantija.

FINNERA

1. Pirmais metāla jumta profils, kas tiek ražots nelielās loksnēs, tāpēc to ir ļoti vienkārši iegādāties un jumta montāžu var veikt arī pats mājas saimnieks.

2. Izstrādājumā izmantotais vēl nebijušais priekšējās malas dubultais locījums palielina izturību pret laika apstākļu ietekmi un papildina jumta izskatu.

3. Izgatavoti no tērauda ar Purex pārklājumu, ir 40 gadu tehniskā izpildījuma garantija un 15 gadu estētiskā izpildījuma garantija.

MONTERREY

1. Tradicionāls metāla dakstiņu jumta profila dizains, kas padara Monterrey ™ par vienu no populārākajiem jumta seguma materiāliem.

2.  Monterrey Premium izstrādājumiem, kas izgatavoti no tērauda ar Pural Matt pārklājumu, ir 50 gadu tehniskā izpildījuma un 20 gadu estētiskā izpildījuma garantija.

3. Monterrey Standard tiek ražots ar Poliestera virsmas pārklājumu, kam ir 30 gadu tehniskā izpildījuma un 10 gadu estētiskā izpildījuma garantija.

CLASSIC

1. Unikāls metāla jumta profils, kas līdzinās tradicionālajam gludā skārda jumta segumam, bet tajā pat laikā ir mūsdienīgs un moderns.

2. Šis profils ir piemērots dažādiem arhitektūras stiliem, un tā ir lieliska izvēle jumtiem ar nelielu slīpumu.

PROFILS T20

1. Elegants materiāls ar taisnām vertikālām līnijām, kas piemērots visdažādākajām ēkām – gan dzīvojamajām mājām, gan saimniecības ēkām, gan dažādām lauksaimniecības un komerciāla rakstura būvēm.

2. Profils T20 tiek ražots ar Poliestera un Pural virsmas pārklājumu. Šādam metāla jumta segumam ir 30 gadu tehniskā izpildījuma un 10 gadu estētiskā izpildījuma garantija.