Ūdensnoteku caurules

Lietusūdens noteku sistēma, apaļa Ø 125 mm

1. Ruukki lietus ūdensnoteku sistēma savāc un aizvada ūdeni no jumta.

2. Ūdensnoteku forma un līkumi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu visefektīvāko ūdens savākšanu. Ruukki lietus ūdensnoteku sistēma ir vienīgā, kas abpusēji (gan ārpusē, gan arī iekšpusē) pārklāta ar kvalitatīvo Pural pārklājumu, tādēļ ir visizturīgākā no pašlaik tirgū sastopamajām un kalpos tikpat ilgi, cik jūsu mājas jumts.

3. Ruukki lietus ūdensnoteku sistēmai ir 20 gadu tehniskā izpildījuma garantija.

4. Ruukki lietus ūdensnoteku sistēma ir piemērota visiem jumtiem, arī citu materiālu (kā dakstiņi, bitumena šindeļi vai jebkurš cits jumta materiāls) jumtiem.

 Lietusūdens noteku sistēma, apaļa Ø 150 mm

1. Lielā diametra (150 mm) lietus ūdens noteku sistēma vairāk domāta profesionāļiem.

2. Ruukki lietus ūdensnoteku sistēma ir vienīgā, kas abpusēji (gan ārpusē, gan arī iekšpusē) pārklāta ar kvalitatīvo Pural pārklājumu, tādēļ ir visizturīgākā no pašlaik tirgū sastopamajām un kalpos tikpat ilgi, kā jūsu mājas jumts.

Tekņu komplekts

Tekņu komplekta iepakojumā ir teknes 12m ar pilnu komplektāciju, t.i. āķi, galu savienojumi, silikons, skrūves, kniedes un montāžas instrukcija latviešu valodā, lai ūdensnoteku piegādes laikā materiāls netiktu saskrāpēts un lai montāža būtu saprotama un vienkārša.

Komplektā ietilpst:
– Teknes 3m x 4 gb.
– Viss montāžai nepieiešamais.

Notekcauruļu komplekts

Noteku komplekta iepakojumā ir 2 x 3,5 m notekcaurules ar pilnu komplektāciju, t.i. līkums, gals, stiprinājums koka sienai, konektors, skrūves, kniedes un montāžas instrukcija latviešu valodā. Iepakojumi ir izveidoti, lai ūdensnoteku piegādes laikā materiāls netiktu saskrāpēts un lai montāža būtu saprotama un vienkārša.

Noteku komplektā ir:
– notekcaurules 1m x 2 gb.; 2,5m x 2 gb.
– līkums
– konektors
– stiprinājums koka sienai
– Visas montāžai nepieciešamās detaļas un instrukcija